top of page
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
Image by Abigail  Keenan

Musicphrase production

Muzyka do Twoich projektów

Baza muzyki w Musicphrase

Musicphrase  zajmuje się tworzeniem muzyki. Na stronie dostępne są do pobrania różne utwory. Możliwe jest kupienie plików na trzech licencjach: standardowej, broadcast oraz Royalty Free. Musicphrase zajmuje się też odszumianiem nagrań. Wszystkie oferowane usługi i produkty charakteryzują się wysokim poziomem wykonania.

Legalna muzyka do filmu i do publicznego odtwarzania

Baza muzyki na stronie Musicphrase może przydać się, jeżeli tworzą Państwo filmy – bardziej lub mniej profesjonalne, lub gdy zamierzają Państwo upubliczniać jakąś prezentację z podkładem dźwiękowym. To bardzo ważne, aby zadbać o pliki audio z licencją.

OFERTA

MUZYKA LICENCJE PŁATNE

Wybierz muzykę odpowiednią do Twojego projektu spośród różnych gatunków

 z mojej biblioteki muzycznej na platformie Pond5 

MOJE POPULARNE UTWORY NA POND5:

123548491-street-guitars-and-whistler
149755043-classic-inspiring-beautiful-in
101327068-hip-hop-chill-funky-bumper-log
123218755-uplifting-positive-ukulelefull
111766698-smooth-jazz-david-piano
118521539-ambient-lo-fi-rythm
Image by Marius Masalar
Image by Steve Harvey

Muzyka do pobrania za darmo

Pobierz muzykę za darmo do Twojego filmu na Youtube.

#RoyaltYfreemusic

W ramach mojej oferty proponuję muzykę typu Royalty Free (w postaci licencji) do filmów na youtube, podcastów, prezentacji, jak i do wykorzystania w różnych produkcjach reklamowych i multimedialnych.

 

Muzyka Royalty Free to taka, za którą płaci się jednorazowo, a autor muzyki nie pobiera przysługującego mu z tytułu praw autorskich honorarium (tantiem) za każde odtworzenie utworu.

Image by Clem Onojeghuo

„Muzyka jest narzędziem do wyrażania życia – i wszystko to ma znaczenie”. – Herbie Hancock

Jakie utwory można znaleźć w bazie muzyki?

W bazie muzyki Musicphrase przede wszystkim można znaleźć utwory, które opierają się na dźwiękach fortepianu. Ich charakter jest dość zróżnicowany. Muzyka skłania się ku gatunkom: neo classical, smooth jazz oraz contemporary music. Niektóre utwory dostępne są za darmo. Oferta obejmuje pojedyncze utwory oraz pakiety – np. nadające się do vloga lub w spokojnym nastroju.

legalna muzyka do filmu.jpg
baza muzyki.jpg

Dlaczego należy zakupić lub pobrać za darmo muzykę z licencją?

Niestety wciąż dużo osób nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji wykorzystywania czyjejś twórczości. Wystarczyłoby tylko zapoznać się z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., w której znajdują się wszystkie informacje o stanie prawnym w Polsce. Muzyka z licencją jest niezbędna, aby móc legalnie upubliczniać muzykę. Licencja jest swego rodzaju umową pomiędzy autorem a nabywcą, która daje możliwość udostępniania czyjegoś utworu. Tylko z taką muzyką można działać zgodnie z prawem i uchronić się od płacenia kar.

Licencjonowana muzyka w Musicphrase – dlaczego warto?

Licencjonowana muzyka w Musicphrase jest różnorodna, dzięki czemu wiele osób może z niej skorzystać. Charakteryzuje się przyjemnymi dla ucha dźwiękami, które świetnie nadają się na tło projektu. Przed zdecydowaniem się na zakup możliwe jest odsłuchanie fragmentów. Jeżeli dostępne na stronie utwory nie pasują do Państwa projektowego pomysłu, to wystarczy napisać z prośbą o indywidualne zamówienie.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

muzyka z licencją.jpg
bottom of page